Jste tu správně - stránky


"Zdravé břicho" byly přesunuty sem.


Pro jakékoliv dotazy využijte "Otázky pro Danu" v menu.

Pomáháme objevovat neobyčejné v "obyčejných" lidech

Jestliže jste se dostali na tyto stránky, nejspíš cítíte, že by Vám mohlo být lépe, než jak tomu je, ale možná nevíte, jak na to. Právě od toho tu jsem. Nemusíte vědět, kterou techniku si vybrat, s tím Vám poradím. Stačí se rozhodnout, že opravdu chcete, aby se něco změnilo, a přijít. Možná jste jen zvědaví, výborně. Máte-li dotaz, využijte sekci Otázky pro Danu, ráda se podělím o své zkušenosti.

Mějte příjemný den

Dana Švestková

Jak najít ztracenou rovnováhu?

Někdy máme každý pocit, že "to" už byla poslední kapka. Máme toho dost. Jak na to, abychom uměli z našeho duševního džbánu dostatečně odlévat? Může se to zdát těžké, někdy až neúnosné a přesto jde najít cestu. Chcete vědět co právě pro Vás je tím způsobem?


Jak se zbavit zbytečných bolestí?

Mnoho lidí si říká, že jejich bolesti jsou bohužel už nutné s věkem a tak se ani nepokusí o změnu. Často to i slyší od lékaře:"Jo, to mne taky bolí, co také můžeme v tomhle věku chtít...". Ale co když to může být lepší? Ono to může být téměř vždy lepší. Možná jste už mnohé vyzkoušeli a ono se nic moc nestalo. Některé bolesti jsou opravdu zbytečné. Zjistit to můžete jediným způsobem. Ochutnejte.

Objednejte se, může Vám být lépe!
Tel.: 774 493 383